Bądź eko – specjalista ds. ochrony środowiska to Ty!

KOrzyści zdrowotne chlorelli
Korzyści zdrowotne chlorelli, układ odpornościowy, detoks, układ pokarmowy
2 lipca, 2023
ochrona immunologiczna
Chlorella jako wsparcie dla układu immunologicznego
4 lipca, 2023
W tym artykule przeczytasz o:

Nasza planeta nieustannie, szczególnie w dobie obecnego klimatu wymaga odpowiedniej dbałości. Byłoby cudownie i z pewnością łatwiej gdyby każdy z nas o tym pamiętał. I dał z siebie chociaż dziesięć procent by chronić Matkę Ziemię. 

Niestety tak nie jest. Dlatego też niezbędne są osoby, które nie tylko posiadają wyjątkowy, ekologiczny zapał ale także będą odpowiednio wykwalifikowani. Dzięki czemu podpowiedzą innym jak tak ochrona środowiska powinna wyglądać. Jeśli zatem troska o Ziemię jest dla Ciebie istotna – zostań do końca artykułu. 

Eko rok

Kurs, który oferuje Szkoła policealna w Warszawie trwa rok. Podczas, którego wraz z naszymi specjalistami, eko pozytywnymi “świrami” dowiesz się o ochronie przyrody i projektowaniu w ochronie środowiska. 

Porozmawiasz o zintegrowanych systemach zarządzania środowiskiem, samooczyszczaniu się wód powierzchniowych i mikrobiologii. Przyswoisz informacje o ekotoksykologii i zagrożeniach pedosfery. Dowiesz się o technologiach oczyszczania ścieków, gospodarce odpadami i technologiami ich przetwarzania.

Będziesz także praktykował. Bo w szkole https://policealna.gowork.eu właśnie na ćwiczenia stawiają największy nacisk. Dzięki czemu, już w pierwszych dniach nowej pracy będziesz czuł się pewnie. W końcu teoria zawsze powinna iść równolegle z praktyką. 

Specjaliści poszukiwani 

I tu także dobra wiadomość dla Ciebie. Z uwagi na gwałtownie postępujące zmiany klimatyczne, oraz zanieczyszczenie środowiska naturalnego specjaliści w tym zakresie są nieustannie poszukiwani. Jesteśmy pewnie że nie będziesz zatem miał problemu ze znalezieniem pracy – jesteśmy pewnie że po ukończonym kursie otrzymać dobrze płatną posadę. Wykonaj ten pierwszy krok i zacznij się szkolić w wybranym kierunku.

Możesz zabiegać o pracę:

  • na stanowiska doradcze
  • na stanowisku kierowniczym w administracji związanej z ochroną powietrza, wód i gleby, pozyskiwaniem i wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, a także zagospodarowaniem odpadów przez instytucje i przedsiębiorstwa
  • instytucjach zajmujących się ochroną środowiska

Możesz także postawić na nowe projekty i indywidualne działania. Starając się równolegle na przykład o dofinansowanie swojego pomysłu lub projektu eko. Opcji jest wiele. Tobie pozostaje wybór jak wykorzystasz nabytą przez ten rok wiedzę oraz umiejętności.

Nauka kiedy chcesz

Co istotne a o czym nie wspomnieliśmy to tryb nauczania. Zajęcia odbywają się w cyklu zaocznym oraz online. Nie musisz zatem się obawiać porzucenia dotychczasowego stanowiska czy też rozwoju innych pasji. Z łatwością je pogodzisz. 

Nie musisz także posiadać matury. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej oraz dostęp do internetu byś mógł wysłać zgłoszenie rekrutacyjne. 

Po czym po dwustu godzinach spotkań – otrzymasz dyplom oraz wszelkie niezbędne zaświadczenia ukończenia szkolenia Specjalisty do spraw Ochrony Środowiska. 

Podejmij rękawice i bądź jeszcze bardziej eko! Kto wie, może to właśnie dzięki Tobie za parę lat uporamy się z suszą i zanikającym dostępem do wody? Wówczas z pewnością na brak propozycji nie będziesz narzekał. A cała planeta będzie Ci wdzięczna. 

Jeśli nadal jesteś zainteresowany to zapraszamy do Warszawskiej szkoły policealnej Gowork.eu – u nas zdobędziesz ciekawy, dobrze płatny, nietypowy zawód, zawód który odpowiada aktualnym trendom i zapotrzebowaniu rynku pracy – zdobądź zawód który oprócz profitów do ci także zadowolenie z tego co warto robić w cely ochrony środowiska naturalnego.

Artykuł sponsorowany: GoWork.eu – szkoła policealna w Warszawie – policealna.gowork.eu