Najlepsze smartwatche damskie dostępne na rynku. Który wybrać?

Wzrost rachunków za prąd a magazyny energii
26 kwietnia, 2024
Fotowoltaika na gruncie – jak ją zamontować?
13 maja, 2024

Smartwatche zastąpiły tradycyjne czasomierze, ponieważ są o wiele bardziej wszechstronne. Inteligentny zegarek pokaże na ekranie nie tylko godzinę, ale również powiadomienia z mediów społecznościowych, dane na temat zdrowia, wyniki treningu czy analizę snu. Smartwatch to dziś poręczny asystent, który po prostu ułatwia życie. Nic dziwnego, że po takie urządzenia chętnie sięgają i mężczyźni, i kobiety. Jakie modele dla pań warto wybrać? Poniżej znajdziesz najlepsze propozycje, które cieszą się dużą popularnością!

Smartwatch damski – najważniejsze cechy

Liczba dostępnych smartwatchy jest naprawdę ogromna. Dobre zegarki produkują firmy wyspecjalizowane w tej dziedzinie, jak na przykład Garmin czy Garett. Poza tym urządzenia tego typu oferują topowi dostawcy smartfonów, tacy jak Apple, Samsung, Huawei. Do tego dochodzą jeszcze liczący się producenci elektroniki w dobrej cenie, jak Manta czy Hama. W gąszczu ofert trudno podjąć decyzję zakupową, a szukanie recenzji każdego produktu jest bardzo czasochłonne. Jak zatem wyselekcjonować właściwy smartwatch? Poniżej podpowiadamy, na które elementy zwrócić uwagę!

 • Wielkość koperty – wiele zegarków nie jest z góry przypisanych do kategorii damskich i męskich. Kobiety jednak znacznie częściej niż mężczyźni wybierają mniejsze modele, ponieważ mają zazwyczaj drobniejsze dłonie. Smartwatch z większą kopertą często wydaje się paniom zbyt masywny i mało elegancki.
 • Rodzaj paska – preferujesz pasek silikonowy metalowy czy skórzany? Warto wiedzieć to przed zakupem, bo dzięki temu możesz zawęzić krąg poszukiwań.
 • Praktyczne funkcje – smartwatch może sterować muzyką, sprawdzać poziom natlenienia krwi, poziom stresu, liczbę kroków i spalonych kalorii i jeszcze wiele innych parametró Dobrze jest zwracać uwagę tylko na te elementy, które są ci potrzebne.
 • Kolorystyka – często kobiety wybierają zegarki o spokojnych, pastelowych kolorach. Do niektórych stylizacji będą także pasować zegarki w kolorze białym lub czarnym.
 • Czas działania – im dłużej działa w pełni naładowana bateria, tym dłużej możesz korzystać ze smartwatcha poza domem.
 • Ekran – powinien być duży, dobrze widoczny w słońcu i po prostu czytelny. Możesz zwrócić uwagę na rozdzielczość i odwzorowanie kolorów, jednak nie jest to must have , ponieważ na ekranie będziesz oglądać przede wszystkim krótkie wiadomości.

Najlepsze smartwatche damskie – lista

Chcesz wiedzieć, który smartwatch dla pań polecamy? Oto zestawienie najlepszych modeli

 • Smartwatch GARMIN Lily 2 Cream Gold – to elegancki, stylowy model niepodobny do wielu innych sportowych zegarków Garmina. Na atrakcyjny wygląd tego modelu składa się kremowo-złota ramka, biała koperta oraz różne warianty pasków – skórzany, nylonowy lub silikonowy. Smartwatch Garmin monitoruje czas i jakość snu, saturacje krwi, poziom stresu, ciśnienie krwi. Maksymalny czas jego działania dochodzi nawet do pięciu dni.
 • Smartwatch Apple Watch Series 9 – idealny zegarek dla kobiety, która regularnie używa innych urządzeń Apple. Apple Watch ma znakomity, bardzo czytelny wyświetlacz, a wśród licznych funkcji zarówno te sportowe jak i związane ze zdrowiem. Dużą zaletą jest także możliwość dokonywania płatności mobilnych za pomocą Apple Pay.
 • Smartwatch HUAWEI Watch GT3 Elegant – na trzecim miejscu uplasował się smartwatch Huawei. Imponuje on czasem pracy (cztery do siedmiu dni), a także wysoką rozdzielczością wyświetlacza. Precyzyjnie mierzy tętno i saturację krwi, doskonale radzi sobie z monitorowanie różnego rodzaju treningó
 • Smartwatch MANTA Alexa – smartwatch wykonany z użyciem stali, która jest bezpieczna dla skóry i odporna na korozję. Ma wbudowany pulsometr, pomiar ciśnienia, saturacji, monitorowanie cyklu menstruacyjnego. a także 22 tryby sportowe.
 • SmartWatch BEMI Cosmo – na końcu znajduje się następny wszechstronny model. Dysponuje 24 trybami sportowymi, ma nowoczesny, optyczny wskaźnik tętna oraz saturacji krwi.

Zobacz wszystkie smartwatche damskie w sklepie MediaMarkt, porównaj ich możliwości i wybierz ten, który prezentuje się najlepiej w twoim osobistym rankingu.