Do czego może się Tobie przydać rower typu cargo?

budowa schronu przydomowego
Budowa schronu na podwórku – co musisz wiedzieć?
12 lipca, 2022
Czym jest biogaz i jak powstaje?
21 lipca, 2022

W Polsce pojawia się coraz więcej ekologicznych i ekonomicznych alternatyw wobec samochodów. Okazuje się, że niektóre z nich są naprawdę wielofunkcyjne, wygodne i mogą służyć nie tylko do jazdy po mieście. Na uwagę zdecydowanie zasługuje rower cargo od Foodbike. W dzisiejszych czasach jest to jeden z najprzyjemniejszych i najszybszych środków do przemieszczania się, przewożenia potrzebnych rzeczy, a nawet transportowania dzieci. Rowery tego typu świetnie sprawdzają się na wąskich uliczkach dużych miast i wiejskich drogach.

Jak działa cargo? To nic innego jak rower, który z przodu ma zamontowaną wielofunkcyjną skrzynię. Każdy właściciel, po wcześniejszym dostosowaniu, ma prawo umieścić w niej co tylko mu się podoba. To tworzy szereg możliwości i nowych zastosowań dla roweru i sprawia ogromną wygodę użytkownikom. W jakich sytuacjach cargo sprawdza się najlepiej?

Mobilny punkt gastronomiczny – ergonomiczny, modny i wygodny

W przypadku mobilnych punktów gastronomicznych szczególnie ważne jest, aby były one lekkie, stabilne i trwałe. Dzięki tym cechom można się łatwo nimi przemieszczać i zawsze być tam, gdzie są potencjalni klienci. W gastronomii mobilnej ogromną rolę odgrywa nie tylko jedzenie, ale także jego dostępność, sposób przechowywania i atrakcyjny wygląd. Z rowerami cargo można bez problemu zadbać o wszystkie te aspekty!

Dlaczego więc warto w nie zainwestować? Rowery cargo świetnie sprawdzają się podczas lata, przy sprzedaży produktów, które nie wymagają żadnej obróbki, takich jak lemoniada, świeżo wyciskane soki, kanapki lub słodkości. Ich budowa gwarantuje łatwy dostęp – można bez problemu wyjąć przysmak i podać klientowi. W ostatnich latach biznes na kółkach kwitnie w Polsce i warto to wykorzystać, inwestując w swój rower od Foodbike!

Stylowy środek do transportu wszystkich potrzebnych rzeczy

Każdy dobrze wie, że w ruchu ulicznym trzeba przestrzegać wielu zasad, co bywa trudne, zwłaszcza w godzinach szczytu. Na szczęście, z rowerem cargo nie trzeba martwić się o stanie w korkach. Cargo to możliwość swobodnej jazdy po drogach rowerowych i jednoczesnego przewozu wielu rzeczy. Świetnie sprawdza się na większe zakupy, może też swobodnie służyć jako rower towarowy.

Bezpieczne przejażdżki z dziećmi w mieście i na łonie natury

Wspólne wycieczki rowerowe to świetny pomysł na spędzanie czasu z rodziną. Nie jest to jednak takie proste, gdy dzieci są małe i nie jeżdżą samodzielnie. Na szczęście to już nie problem! W przypadku przewożenia młodszych pociech idealnie sprawdzi się właśnie cargo. Jak wiadomo, aby przewozić dzieci, trzeba znaleźć model z odpowiednią dostosowaną skrzynią. Rowery od Foodbike są tak zaprojektowane, aby zagwarantować bezpieczeństwo – konstrukcja jest solidna, a pasy zapewniają dodatkową ochronę w czasie rodzinnych przejażdżek.

Dlaczego FOODBIKE?

Chcesz kupić wielofunkcyjny pojazd, którego użytkowanie będzie długie i bezproblemowe? Rowery od Fooodbike będą w tym przypadku najlepszą opcją. Są wielofunkcyjne, wytrzymałe, modułowe i dostosowane do potrzeb indywidualnych klientów. W każdym modelu oferujemy szereg udogodnień takich, jak napędy E-bike czy oświetlenie LED, dzięki którym jazda jest niezwykle przyjemna i bezpieczna.

FOODBIKE – gastronomia na kółkach

  • Model BIG

To klasyczny, trójkołowy design i solidna konstrukcja skrzyni, dzięki którym każda przejażdżka po mieście będzie przyjemna i bezpieczna. Ładowność do 100 kg daje wiele możliwości dla każdego właściciela!

  • Model CITY

To dwukołowy rower o smukłym kształcie, który idealnie sprawdzi się na wąskich ścieżkach rowerowych i w miastach. Skrzynia w modelu CITY jest duża i ułatwi transport wielu cięższych rzeczy.

  • Model CURVE

To udoskonalona wersja modelu BIG, która wsparta jest solidnymi komponentami, takimi jak panele podwyższające sztywność konstrukcji. Skrzynia CURVE może pomieścić naprawdę wiele – nawet 4 dzieciaków!

  • Model CURVE MOUNTAIN

To trójkołowy rower, który sprawdzi się w każdych warunkach. Mimo solidnej konstrukcji, zachowana jest lekkość prowadzenia – nawet po nierównym terenie przyjemna jazda jest gwarantowana !

  • Model TRANSPORTER

Skrzynia z klapą i dodatkowy bagażnik sprawiają, że transport na niewielkie odległości stanie się