Jesteś tutaj > Aktualności > Ozdoby choinkowe z surowców wtórnych
szukaj  

AKTUALNOŚCI
02-12-2008
Ozdoby choinkowe z surowców wtórnych
Fundacja Bielenda Proeco Ekologiczna Przyszłość Piękna prowadzi konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową wykonaną z surowców wtórnych. Prace można nadsyłać do 15 grudnia.

Zadaniem uczestników jest wykonanie ozdoby choinkowej z surowców wtórnych (np. makulatury, złomu, wykorzystanych opakowań). Można zgłosić do konkursu nieograniczoną liczbę ozdób, a do prac należy dołączyć kartkę z danymi teleadresowymi. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie kategorie wiekowe: dzieci i młodzież – do 18 lat i dorośli.
 
Główną nagrodą w kategorii dzieci i młodzież jest karnet na basen o wartości 500 zł, w kategorii dorośli – weekendowy pobyt dla dwóch osób w BIELENDA SPA w Ustroniu. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają świąteczne zestawy kosmetyków. Wszystkie ozdoby zgłoszone do konkursu zawisną na choince w BIELENDA SPA w Ustroniu.

Ozdoby z dopiskiem „Konkurs Święta PROECO” należy dostarczyć do siedziby Fundacji BIELENDA PROECO do dnia 15 grudnia br.  do godz.16.00 lub na adres:
FUNDACJA BIELENDA PROECO Ekologiczna Przyszłość Piękna
ul. Fabryczna 20, 31-553 Kraków
z dopiskiem „Konkurs Święta PROECO”

Szczegółowych informacji udziela koordynator Fundacji, Joanna Sutuła, tel. 012 261 99 28, e-mail: fundacjaproeco@bielenda.com.pl.

Źródło: www.bielenda.com.pl


Komentarze (0)


Twój pseudonim:

Twój komentarz:
Dodaj swój komentarz:
O NAS    PATRONATY MEDIALNE    REKLAMA    KONTAKT